Zorba Travel Wakacyjny Świat
Home O nas Oferta Promocje Partnerzy Kontakt

 BIURO PODRÓŻY     ZORBA TRAVEL

Jesteśmy już ponad dziesieć lat na rynku. Należymy do renomowanej sieci biur podróży Wakacyjny Świat. W tym roku, po raz kolejny, zostaliśmy uhonorowani złotym certyfikatem jakosci  dla najlepszych agentów turystycznych. Kilka razy w roku osobiście odwiedzamy kilkadziesiąt hoteli na całym świecie, aby kontrolować ich jakość i móc rzetelnie przedstawiać Państwu informacje o sprzedawanych obiektach.

Proszę pamiętać, nasze usługi nie kończą się w momencie zakupu Państwa wakacji !

Zapewniamy opiekę nad Wami i Waszymi rodzinami do momentu powrotu z wypoczynku. Przypominamy o terminach dopłat, potwierdzamy godziny wylotu, natychmiast powiadamiamy o wszelkich zmianach. Przede wszystkim nasz doradca turystyczny rzetelnie poinformuje Państwa:

- o przepisach wizowych i paszportowych,

- dostosuje do Waszych potrzeb odpowiednie ubezpieczenie,

- zabezpieczy Państwa przed ewentualnym wzrostem cen,

- doradzi jak zabezpieczyć się przed chorobami typowymi dla danego regionu i sprawdzi jakie szczepienia są zalecane,

- podpowie co warto zabrać w podróż, co zwiedzić w danym kraju, co warto wiedzieć przed podróżą.

Właśnie po to jesteśmy, aby nasz Klient poczuł się bezpieczny i nie musiał się o nic martwić

Korzyści: Współpracujemy tylko z zaufanymi, rzetelnymi touroperatorami. Wszystkie propozycje dostosujemy do Państwa preferencji i zabierzemy Was w miejsca, o których zawsze marzyliście. Dla nas nie ma nic ważniejszego niż uśmiech naszych Klientów!


Gwarancja: Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w doborze oferty turystycznej oraz zapewniamy opiekę nad Wami i Waszymi rodzinami do momentu powrotu z wypoczynku.


Jak zamówić: Odwiedź nas osobiście: Skierniewice, ul. Norwida 8 Zadzwoń: 46/832-78-67, kom. 693-460-469 Napisz e-mail: zorbatravel@wakacyjnyswiat.pl Szybko wyślemy Ci odpowiedź z gotowymi propozycjami wyjazdów!

Copyright & 2006 Agnieszka Krokowska, e-mail
Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona używa plików cookies. Oznacza to, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki i zablokowć ich zapisywanie